L40S1T5D15CM
Tamura
型号:
L40S1T5D15CM
品牌:
Tamura
描述:
CURRENT SENSOR (1500A; 15V) -40
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Bidirectional
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Response Time 5µs
For Measuring AC/DC
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Current - Sensing 1500A
Series L40S D15
Accuracy -
Sensitivity -
Package / Case Module
Number of Channels 1
Sensor Type Hall Effect, Open Loop
Voltage - Supply ±12V ~ 15V
Linearity ±0.1%
Output Ratiometric, Voltage
Mfr Tamura
Frequency DC ~ 25kHz