STMicroelectronics
型号:
L6225D
封装:
20-SO
批次:
-
描述:
IC MTR DRVR BIPOLAR 8-52V 20SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6025
$6.6025
10
$5.96505
$59.6505
25
$5.68784
$142.196
100
$4.938575
$493.8575
250
$4.716636
$1179.159
500
$4.30046
$2150.23
1000
$3.92616
$3926.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 8V ~ 52V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Series | STSPIN L62 |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | BiCDMOS |
| Voltage - Supply | 8V ~ 52V |
| Step Resolution | - |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | L6225 |