STMicroelectronics
型号:
L6562N
封装:
8-DIP
批次:
-
描述:
IC PFC CTLR TRANSITION 1MHZ 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.425
$1.425
10
$1.2768
$12.768
25
$1.2122
$30.305
100
$0.995695
$99.5695
250
$0.93081
$232.7025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Supply | 10.3V ~ 22V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Current - Startup | 40 µA |
| Base Product Number | L6562 |