Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L717HDA26P
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB HD PLUG 26P SLDR CUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$2.2173
$22.173
25
$2.12268
$53.067
50
$2.07537
$103.7685
100
$1.98113
$198.113
250
$1.792422
$448.1055
450
$1.65091
$742.9095
950
$1.415072
$1344.3184
2400
$1.320738
$3169.7712
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Contact Material | Brass |
| Features | Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) High Density |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Stamped |
| Series | HD |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L717HDA26 |