L717SDBH25POL2G
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L717SDBH25POL2G
描述:
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C