L717SDD50POL2
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L717SDD50POL2
描述:
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
库存 : 233
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Features Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C