Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L717TSEH09POL2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.197
$1.197
10
$1.0127
$10.127
25
$0.97128
$24.282
40
$0.950475
$38.019
81
$0.909188
$73.644228
243
$0.8265
$200.8395
486
$0.74385
$361.5111
972
$0.66121
$642.69612
2430
$0.599222
$1456.10946
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | Stamped |
| Series | TS |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L717TSEH09 |