L777SDDG50POL2RM8G
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L777SDDG50POL2RM8G
描述:
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Contact Material Brass
Features Board Lock, Grounding Indents
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C