首页 / D-Sub 连接器组件 / L77SDBG25SOL2RM5C309
minImg
L77SDBG25SOL2RM5C309
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L77SDBG25SOL2RM5C309
描述:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 3A
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr Amphenol ICC (Commercial Products)
Contact Material Phosphor Bronze
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C