Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L77SDE09SVFC309
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.68055
$16.8055
25
$1.6093
$40.2325
40
$1.573438
$62.93752
90
$1.50195
$135.1755
270
$1.35889
$366.9003
450
$1.251616
$563.2272
990
$1.072816
$1062.08784
2430
$1.0013
$2433.159
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Stamped |
| Series | SD |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L77SDE09 |