STMicroelectronics
型号:
L9026-YO-TR
封装:
24-HTSSOP
批次:
-
描述:
CONFIGURABLE MULTI CHANNEL RELAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.553
$3.553
10
$3.1901
$31.901
25
$3.01568
$75.392
100
$2.61364
$261.364
250
$2.479576
$619.894
500
$2.224919
$1112.4595
1000
$1.896675
$1896.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | - |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side or Low Side |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Voltage - Load | 6V ~ 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | - |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | PWM, SPI |
| Base Product Number | L9026 |