首页 / LED 指示 - 分立 / LA E65B-BACA-24-1-50-R33-Z
minImg
LA E65B-BACA-24-1-50-R33-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LA E65B-BACA-24-1-50-R33-Z
封装:
4-PLCC
描述:
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
库存 : 57
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 617nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 60°
Color Amber
Current - Test 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 2675mcd
Height (Max) 3.50mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 4-PLCC
Series Power TOPLED® with Lens
Lens Style Round with Domed Top
Package / Case 4-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 624nm
Base Product Number LAE65B
Lens Size 2.60mm Dia