首页 / LED 指示 - 分立 / LA ETSF-BACB-24-1-50-R18-Z
minImg
LA ETSF-BACB-24-1-50-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LA ETSF-BACB-24-1-50-R18-Z
封装:
4-PLCC
描述:
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 617nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Amber
Current - Test 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 3150mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Active
Supplier Device Package 4-PLCC
Series Power TOPLED®
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 4-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.15V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 624nm
Base Product Number LAETSF
Lens Size 2.40mm Dia