首页 / LED 指示 - 分立 / LA T67D-V1AA-23-1-20-R18-Z-SV
minImg
LA T67D-V1AA-23-1-20-R18-Z-SV
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LA T67D-V1AA-23-1-20-R18-Z-SV
描述:
LED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 616nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Amber
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 1055mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 624nm
Lens Size 2.40mm Dia