首页 / LED 指示 - 分立 / LA T67F-U2AA-34-1-20-R33-Z-JC
minImg
LA T67F-U2AA-34-1-20-R33-Z-JC
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LA T67F-U2AA-34-1-20-R33-Z-JC
描述:
LED CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 620nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Amber
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating -
Height (Max) 2.10mm
Product Status Last Time Buy
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.96V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 624nm
Lens Size 2.40mm Dia