LA T68B-T2V1-24
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LA T68B-T2V1-24
封装:
2-PLCC
描述:
LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 617nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Amber
Current - Test 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 627.5mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-PLCC
Series TOPLED® Black Surface
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 2-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.1V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 624nm
Lens Size 2.40mm Dia