LA110URD72LI0800
Littelfuse Inc.
型号:
LA110URD72LI0800
描述:
FUSE SQUARE 800A 1.1KVAC RECT
用户指南
Operating Temperature -
Applications Electrical, Industrial
Melting I²t 215
Response Time Fast Blow
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 800A
Fuse Type Square
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100kA
Size / Dimension 2.854" L x 2.362" W x 2.560" H (72.50mm x 60.00mm x 65.03mm)