LA120URD70LI0350
Littelfuse Inc.
型号:
LA120URD70LI0350
描述:
FUSE SQUARE 350A 1.2KVAC RECT
用户指南
Operating Temperature -
Applications Electrical, Industrial
Melting I²t 28
Response Time Fast Blow
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 350A
Fuse Type Square
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100kA
Size / Dimension 2.854" L x 1.575" W x 1.773" H (72.50mm x 40.00mm x 45.03mm)