LA130URD71TTI0280
Littelfuse Inc.
型号:
LA130URD71TTI0280
描述:
FUSE SQUARE 280A 1.3KVAC RECT
用户指南
Operating Temperature -
Applications Electrical, Industrial
Melting I²t 12
Response Time Fast Blow
Approval Agency UR
Current Rating (Amps) 280A
Fuse Type Square
Breaking Capacity @ Rated Voltage 100kA
Size / Dimension 2.913" L x 2.008" W x 2.206" H (74.00mm x 51.00mm x 56.03mm)