Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.726
$6.726
10
$6.5474
$65.474
25
$6.36576
$159.144
50
$6.18374
$309.187
100
$6.00191
$600.191
500
$5.820023
$2910.0115
1000
$5.638146
$5638.146
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.110" (2.79mm) |
| Width - Outer Edges | 0.550" (13.97mm) |
| Color | - |
| Diameter - Barrel ID | 0.200" (5.08mm) |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Diameter - Ring ID | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 6 AWG |
| Diameter - Barrel OD | 0.340" (8.64mm) |
| Stud/Tab Size | 3/16 Stud |
| Series | LAA |
| Length - Overall | 2.200" (55.88mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Aluminum |
| Features | Gel Filled |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | LAA6 |