E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.332
$23.332
10
$21.1888
$211.888
25
$20.23614
$505.9035
50
$19.16473
$958.2365
100
$18.45052
$1845.052
250
$17.26017
$4315.0425
500
$14.732125
$7366.0625
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Current Rating (Amps) | 8A (AC), 6A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | LA |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Green |
| Base Product Number | LAKEEU11 |