LAL04NA4R7K
Taiyo Yuden
型号:
LAL04NA4R7K
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
FIXED IND 4.7UH 620MA 390MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 70 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 620 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 390mOhm Max
Series LA, L Type
Inductance 4.7 µH
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 56MHz