Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.688
$6.688
10
$6.0154
$60.154
50
$5.21303
$260.6515
100
$4.544705
$454.4705
500
$3.742677
$1871.3385
1000
$3.475347
$3475.347
2500
$3.408514
$8521.285
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 760 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LAS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 874 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 120 µF |
| Package | Bulk |