首页 / LED 指示 - 分立 / LB E67C-R2T1-35-34-30-R18-Z-P
minImg
LB E67C-R2T1-35-34-30-R18-Z-P
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LB E67C-R2T1-35-34-30-R18-Z-P
封装:
4-PLCC
描述:
LED POWER TOPLED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 470nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Blue
Current - Test 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating -
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 4-PLCC
Series Power TOPLED®
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 4-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.4V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 465nm
Lens Size 2.40mm Dia