LB2012T100MR
Taiyo Yuden
型号:
LB2012T100MR
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
0805 (2012 Metric)
描述:
FIXED IND 10UH 120MA 500MOHM SMD
库存 : 5167
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm
Series LB
Inductance 10 µH
Type Wirewound
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 32MHz