LB3218T221MV
Taiyo Yuden
型号:
LB3218T221MV
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1207
描述:
FIXED IND 220UH 80MA 7.02OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 80 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1207
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.02Ohm Max
Series LB
Inductance 220 µH
Type Wirewound
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 5MHz