首页 / 固定电感器 / LBDND3030KKTR47MM
minImg
LBDND3030KKTR47MM
Taiyo Yuden
型号:
LBDND3030KKTR47MM
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1212
描述:
FIXED IND 0.47 UH 3.9A 0.039 OHM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.4A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 39mOhm Max
Series MCOIL™, LBDN
Inductance 470 nH