IXYS Integrated Circuits Division
型号:
LCA127
封装:
6-DIP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-250V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7715
$3.7715
10
$3.534
$35.34
25
$3.14108
$78.527
50
$2.98395
$149.1975
100
$2.82682
$282.682
250
$2.51275
$628.1875
500
$2.355696
$1177.848
1000
$2.198652
$2198.652
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 200 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | PC Pin |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | LCA, OptoMOS® |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 10 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |