Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.166
$2.166
10
$2.10995
$21.0995
25
$2.05124
$51.281
50
$1.99253
$99.6265
100
$1.933915
$193.3915
500
$1.875281
$937.6405
1000
$1.816676
$1816.676
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Width - Outer Edges | 0.480" (12.19mm) |
| Color | Red |
| Diameter - Barrel ID | 0.180" (4.57mm) |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Diameter - Ring ID | 0.270" (6.86mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Diameter - Barrel OD | 0.270" (6.86mm) |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Series | Pan-Lug® |
| Length - Overall | 1.200" (30.48mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | LCAX |