首页 / 彩色LED照明 / LCB CRBP-JZKX-4B5B-1-350-R18-Z-XX
minImg
LCB CRBP-JZKX-4B5B-1-350-R18-Z-XX
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
1212
描述:
LED OSLON SIGNAL BLUE 1212
用户指南
Viewing Angle 125°
Color Blue
Height - Seated (Max) 0.072" (1.82mm)
Current - Test 350mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 70 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Wavelength -
Supplier Device Package 1212
Luminous Flux @ Current/Temperature 72lm (61lm ~ 82lm)
Series OSLON® Signal
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.95V