首页 / LED 指示 - 分立 / LCB M67S-L2M1-45K-U626-2-R18-Z-TW
minImg
LCB M67S-L2M1-45K-U626-2-R18-Z-TW
ams-OSRAM USA INC.
型号:
描述:
LED MINI TOPLED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant -
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 120°
Color Blue
Current - Test 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.00mm L x 1.40mm W
Millicandela Rating 18.2mcd
Height (Max) 1.40mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.8V
Lens Color Green
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak -
Lens Size 2.10mm x 1.00mm