LCB5JB50L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
LCB5JB50L0
封装:
Axial
描述:
RES 0.05 OHM 5% 5W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.874" L x 0.374" W (22.20mm x 9.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 mOhms
Series LCB
Power (Watts) 5W