Essentra Components
型号:
LCBS-20-01
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1 1/4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
5
$0.4237
$2.1185
10
$0.3534
$3.534
25
$0.33212
$8.303
50
$0.31806
$15.903
100
$0.282815
$28.2815
250
$0.26866
$67.165
500
$0.254524
$127.262
1000
$0.240378
$240.378
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 1.250" (31.75mm) 1 1/4" |
| Length - Overall | 1.980" (50.30mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBS-20 |