Essentra Components
型号:
LCBS-4-16-19
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 1"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.6194
$6.194
25
$0.56582
$14.1455
50
$0.53257
$26.6285
100
$0.51034
$51.034
250
$0.465956
$116.489
500
$0.443764
$221.882
1000
$0.366111
$366.111
2500
$0.332823
$832.0575
请发送询价,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBS-4 |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 1.000" (25.40mm) 1" |
| Length - Overall | 1.732" (44.00mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LCBS-4 |