Essentra Components
型号:
LCBS-5-18-01
封装:
-
批次:
-
描述:
CBS LOCKING NYLON 1 1/8"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Support Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, LCBS-5 |
| Mounting Hole Diameter | 0.189" (4.80mm) |
| Between Board Height | 1.125" (28.58mm) 1 1/8" |
| Length - Overall | - |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Lock |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Features | Winged |
| Package | Bag |
| Base Product Number | LCBS-5 |