Panduit Corp
型号:
LCC4/0-12W-X
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM RECT TONG 4/0 AWG #1/2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.808
$15.808
10
$15.3805
$153.805
25
$14.95338
$373.8345
50
$14.52607
$726.3035
100
$14.098855
$1409.8855
500
$13.671621
$6835.8105
1000
$13.244378
$13244.378
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.140" (3.56mm) |
| Width - Outer Edges | 1.060" (26.92mm) |
| Color | Purple |
| Diameter - Barrel ID | 0.570" (14.48mm) |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Diameter - Ring ID | 0.530" (13.46mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 4/0 AWG |
| Diameter - Barrel OD | 0.710" (18.03mm) |
| Stud/Tab Size | 1/2 Stud |
| Series | Pan-Lug® |
| Length - Overall | 4.950" (125.73mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Two Stud Holes |
| Base Product Number | LCC4 |