Panduit Corp
型号:
LCC4-14AW-L
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM RECT TONG 2-4 AWG #1/4
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.094
$8.094
10
$7.87645
$78.7645
25
$7.65814
$191.4535
50
$7.43926
$371.963
100
$7.220475
$722.0475
500
$7.001709
$3500.8545
1000
$6.782905
$6782.905
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Width - Outer Edges | 0.550" (13.97mm) |
| Color | Gray |
| Diameter - Barrel ID | 0.280" (7.11mm) |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Diameter - Ring ID | 0.270" (6.86mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2-4 AWG |
| Diameter - Barrel OD | 0.380" (9.65mm) |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Series | Pan-Lug® |
| Length - Overall | 2.490" (63.25mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Two Stud Holes |
| Base Product Number | LCC4 |