LCE00C603240A
Siemens
型号:
LCE00C603240A
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,6NC,3N
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 9PST-3NO/6NC (3 Form A, 6 Form B)
Series -
Coil Voltage 230 ~ 240VAC