LCE00C803277A
Siemens
型号:
LCE00C803277A
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,8NC,3N
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 11PST-3NO/8NC (3 Form A, 8 Form B)
Series -
Coil Voltage 277VAC
Contact Material -
Mfr Siemens
Must Operate Voltage 235.5 VAC