LCE01C012208A
Siemens
型号:
LCE01C012208A
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,12NO
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 12PST-NO (12 Form A)
Series -
Coil Voltage 200 ~ 208VAC