LCE01C101347A
Siemens
型号:
LCE01C101347A
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,1NC,1NO,
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPST-1NO/1NC (1 Form A, 1 Form B)
Series -
Coil Voltage 347VAC
Contact Material -
Mfr Siemens
Must Operate Voltage 295 VAC