LCE01C106208A
Siemens
型号:
LCE01C106208A
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,1NC,6NO,
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Must Release Voltage -
Contact Form 7PST-6NO/1NC (6 Form A, 1 Form B)
Series -
Coil Voltage 200 ~ 208VAC