LCE01C208347A
Siemens
型号:
LCE01C208347A
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,2NC,8NO,
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Must Release Voltage -
Contact Form 10PST-8NO/2NC (8 Form A, 2 Form B)
Series -
Coil Voltage 347VAC
Contact Material -
Mfr Siemens
Must Operate Voltage 295 VAC