LCE01C307480A
Siemens
型号:
LCE01C307480A
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,7NO,
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Must Release Voltage -
Contact Form 10PST-7NO/3NC (7 Form A, 3 Form B)
Series -
Coil Voltage 460 ~ 480VAC