LCE01C503120A
Siemens
型号:
LCE01C503120A
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,3NO,
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Must Release Voltage -
Contact Form 8PST-3NO/5NC (3 Form A, 5 Form B)
Series -
Coil Voltage 115 ~ 120VAC