LCE02C002120A
Siemens
型号:
LCE02C002120A
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,2NO
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Must Release Voltage -
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Series -
Coil Voltage 115 ~ 120VAC