LCE02C303480A
Siemens
型号:
LCE02C303480A
品牌:
Siemens
描述:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NC,3NO
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Contact Rating (Current) 30 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form 6PST-3NO/3NC (3 Form A, 3 Form B)
Series -
Coil Voltage 460 ~ 480VAC