Littelfuse Inc.
型号:
LCF080602A250TG
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 100MA 2LN 25 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.2736
$2.736
25
$0.23978
$5.9945
50
$0.20558
$10.279
100
$0.188385
$18.8385
250
$0.171266
$42.8165
500
$0.160987
$80.4935
1000
$0.12332
$123.32
2500
$0.11646
$291.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 5Ohm |
| Impedance @ Frequency | 25 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | LCF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | 0302 (0806 Metric), 4 Lead |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |