LCMA185-20H-X
Panduit Corp
型号:
LCMA185-20H-X
品牌:
Panduit Corp
描述:
CONN TERM RECT RING 185MM #M20
用户指南
Insulation Non-Insulated
Width - Outer Edges 1.319" (33.50mm)
Color -
Terminal Type Flat Sided, Tubular (Battery Lugs)
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Mounting Type Free Hanging (In-Line), 45° Angle
Product Status Obsolete
Wire Gauge 185mm²