LCMA95-8-L
Panduit Corp
型号:
LCMA95-8-L
品牌:
Panduit Corp
描述:
CONN TERM RECT RING 95MM #M8
库存 : 644
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insulation Non-Insulated
Width - Outer Edges 0.965" (24.51mm)
Color -
Terminal Type Flat Sided, Tubular (Battery Lugs)
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 95mm²
Stud/Tab Size M8 Stud
Thickness 0.120" (3.05mm)
Series Pan-Lug®
Length - Overall 2.382" (60.50mm)